Hakkımızda

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle, müşterilerimizle samimi ve açık bir ilişki içinde, hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamız, Kayseri’de faaliyet göstermektedir. 2014 Şubat ayından beri kaliteden ödün vermeden; kartvizit, katolog, broşür, promosyon ürünleri, iç mekan baskı, tüm ciltleme sistemleri ve matbaa alanlarındaki ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktayız.

Pusula Copy Center olarak kalite anlayışımız ile sizlere en gelişmiş teknolojiyi bir çok ülkeden önce sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrı bir işleme gerek duymadan baskı esnasında kısmi ve değişken lak atabilen Xerox Color C75 Press tam renki baskı sistemi, Xerox D95, Xerox 7238, Xerox 5335, Epson S30610, HP T770, Amerikan Ciltleme, giyotin ve selefon makineleri gibi en yeni teknolojiyi kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek değişmeyen hedefimiz.

Bu hedefi gerçekleştirirken teknik ve kişisel eğitime öneme vermekteyiz. Her türlü ihtiyaca cevap verecek ürün çeşitliliğimiz ve en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet anlayışımız ile şirketimizden mutlu ayrılmanız en büyük dileğimiz.